CHARTER SALE

Тури з України

Як купити тур онлайн?
У графі куди вибираєте країну (регіон і готель за бажанням)

Дати вильоту - вибираєте точну дату або діапазон дат початку туру

Далі - кількість ночей (Для турів з далекими перельотами початком відліку кількості ночей починається з дати вильоту, а не з дати заселення в готель)

Кількість туристів - тут вказуєте кількість туристів в одному номері (Якщо вам треба 2 і більше номера, робимо бронь на кожен номер окремо. При відправці броні туроператору ми об'єднуємо заявки і отримуємо підтвердження відразу на всі заброньовані номери. Наприклад, якщо ви бронюєте тур для 4х дорослих і в графі туристи вкажіть 4 дорослих - вам будуть запропоновані варіанти розміщення 4 дорослих в одному номері. Відповідно список готелів значно скоротиться, тому що таке розміщення можуть запропонувати тільки готелі, в яких є номери Suite, які значно дорожче стандартних номерів.)

Далі - категорія готелю, харчування та валюта (оплата тільки в гривні)
і натискаєте Знайти.

У списку запропонованих турів вибираєте вподобаний готель (для вибору іншої дати або категорії номера треба натиснути на Показати ще ** турів в цей готель) і натискаємо на деталі туру.

Далі уважно перевірте деталі замовлення, виберить Придбати тур і введіть паспортні дані.

Щоб оплатити замовлення онлайн без оплати комісії банку поставте галочку навпроти Я хочу оплатити тур прямо зараз і введіть дані банківської картки. Туроператор блокує кошти на карті до підтвердження туру. Якщо замовлення підтверджено, кошти списуються. Якщо туроператор не може підтвердити ваше замовлення, кошти розблоковуються протягом декількох хвилин.
Гарячі тури - явище періодичне і досить непередбачуване, сподіватися на їх появу протягом всього року не зовсім розумно. Існує і так званий високий сезон. Тобто дати, коли попит на тури у туристів значно може перевищувати пропозицію. Звичайно, вільні місця на рейси та в популярні готелі часто на такі дати закінчуються вже за кілька тижнів, а то і місяців до вильоту. В першу чергу це стосується різдвяних, травневих і новорічних свят, періодів дитячих канікул, самого піку сезону літніх відпусток - липня і серпня. Тому варто дуже уважно ставитися до палаючих пропозицій саме на ці дати.
© All Rights Reserved. Charter Sale Travel Company.

Контакти
0800 33 92 91
044 333 83 28
+38(097)630-00-77
+38(095)630-00-77
zakaz@chartersale.com.ua
Графік роботи
пн-пт: 10:00 - 19:00
сб: 11:00 - 16:00
нд: вихідний
Made on
Tilda